MORSO 79NORD keptuvės ir puodai

Pagaminta iš 100% perdirbamo aliuminio su 2 sluoksnių keramine nelimpančia danga, kuri leidžia naudoti mažiau aliejaus/riebalų. Galima naudoti su visais virtuvės reikmenimis įskaitant medinius, plastikinius, silikoninius ir metalinius. Tinka visoms viryklėms.

MORSO nerūdijančio plieno keptuvės ir puodai

Nerūdijančio plieno keptuvės ir puodai – yra labai universalūs. Jie labai atsparūs mechaniniams pažeidimams ir yra ilgaamžiai. Dėl naudojamo metalo savybių jos gali įkaisti iki labai aukštos temperatūros.

MORSO Aliumines keptuvės ir puodai

pagaminti iš aliuminio, turi aukštus šonus, bakelito rankenas. Padengti 3 sluoksnių nelimpančia danga bei apsaugine išorine danga, tad yra lengvai valoma tiek viduje, tiek išorėje.

MORSO Ketaus keptuvės ir puodai

Ketaus puodai ir keptuvės puikiai tiks mėgstantiems gaminti lauke ant atviros ugnies. Kadangi šios keptuvės gali įkaiti iki labai aukštų temperatūrų tai tiesiog mėgstantiems ką nors gerai paskrudinti.

FUNCTION keptuvės ir puodai

Puikus kainos ir kokybės santykis. Tinka visoms viryklėms, įskaitant indukcines.   Keptuvės turi 2 sluoksnius nelipnios dangos,  danga atsparesnė subraižymams, lengva prižiūrėti.